Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_h9fg724vnd61gm2va4c17um0a5, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/iremtur/domains/iremturrentacar.com/public_html/wp-content/plugins/wprotect-total-security/app/admin.php on line 353
Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar « İremtur Rent A Car

Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Bulunduğunuz Bölgelere Yakın Yerleri Tercih Edin

Gezi sebebiyle veya iş seyahatleri için farklı şehirleri ziyaret eden ziyaretçilerin, mutlaka şehre giriş yaptıkları ve tekrar dönüş için kullanacakları çıkış noktalarına yakında yerlerde ki kiralama şirketlerinden araç kiralama işlemi yapmalarını öneriyoruz. Bu hususa dikkat etmeyen birçok ziyaretçi, rastgele noktalardan kiralama yapmakta ve dönüş için otogara veya havaalanına ulaşımda farklı taşıma araçlarını kullanarak gitmek zorunda kalmaktadır. Örnek olarak İremtur Rent A Car aracılığıyla araç kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen ziyaretçiler, Gaziantep Havaalanı’na iniş yaptıktan sonra İremtur Rent A Car’dan kiralık araçlarını teslim alabilir ve dönüş yaparken de aracı yine Gaziantep Havaalanı girişinde teslim edebilirler.

Nelere İhtiyacınız Olduğunu Belirleyin

Araç kiralarken mutlaka araçta kaç kişi seyahat edeceğinize, aracı şehir içinde mi yoksa şehir dışında mı kullanacağınıza, yakıt bütçenize veya iş planınıza dikkat ediniz. Bu sayede ihtiyacınızı karşılamayacak bir aracı kiralamamış veya size fazla gelecek bir aracı kiralayarak fazladan ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Kiralayacağınız otomobili seçmeden önce, “Benzinli mi Avantajlı Yoksa Dizel mi?” yazımızı okuyarak yakıt tipi seçiminize de daha kolay karar verebilirsiniz.

Fiyat Araştırması, Yapın Kampanyalardan Yararlanın

Araç kiralama sektöründe ki yoğun talepten dolayı markalar daha fazla müşteriye hitap edebilmek için düzenli olarak kampanyalar yapmaktalar. Tatil dönemlerinde dahi bu kampanyalara rastlamak mümkün. Asla tek bir firmanın kampanyasını görerek araç kiralama işlemini yapmayın..

Uygun fiyatlı araç kiraladığınız zaman kötü bir hizmet alacağınız yada yüksek fiyatlı araç kiraladığınız zaman iyi bir hizmet alacağınızı düşünmeyin. İremtur ailesi olarak müşterilerimize her daim en iyi hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi kendimize ilke edindik. Bir araç kiralama firmasının kalitesini tecrübesi, kurumsallığı, hizmet sürecinde müşteriye yaklaşımı ve araç filosunun niteliği belirler..

Eski Araçları Kiralamayın

Kiralık arabalar, ne yazık ki, kötü bir şekilde kullanılır ve bu nedenle hızla eskiyen araçlardır. Şehirlerarası ya da şehir içi ihtiyaçlar için araç kiralarken, 3 yaşından büyük arabalardan uzak durun. Böylece yolda kalma, teknik problemler yaşama veeya kaza yapma riskiniz en aza inecektir. Sıfır ya da 1-2 yıllık araçlar tercih etmeniz hem daha güvenli hem de daha rahat olacaktır.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN