İremtur Araç Kiralama Hizmetleri

Kiralık Aracımı Hangi Saatlerde Teslim Alabilirim ?

Gaziantep Havalimanı ve otobüs terminalinden 7/24 araç teslim ediyoruz. Teslim noktası merkez veya başka bir adres ise, aracınız teslim anında belirtilen noktada hazır olacaktır. Aracınız belirtilen saatte iade edilecektir. Lütfen varış ve kalkış tarihini ve çalışma grubumuzdaki saatleri belirtiniz.

Araç Kiralarken Hangi Ehliyete Sahip Olmam Gerekir ?

Yerli ve yabancı araç sınıflarımıza uygun bir kullanım belgeniz olmalıdır. Türkiye’de ve daha üst sınıf B sınıfında kiralama için sürmek. Araba kiralamak için en az 2 yıllık ehliyetiniz olmalıdır. Bazı araba kiralama sınıflarında sürücü ehliyeti 3 yıl olmalıdır.

Kiraladığım Aracı 2. Bir Kişi Kullanabilir mi ?

Gaziantep Havalimanı’nda veya belirttiğiniz başka bir yerde araç kiralamak için, araç kiralama sırasında sürücü belgesi ve kimlik bilgilerinizi vermelisiniz. Kira sözleşmemizdeki ikinci kişi kullanım şartlarını kabul ve imzalamış olmalıydı.

Kaza Anında Ne Yapmalıyım ?

Kaza durumunda, Gaziantep’in merkezindeki büromuzla irtibat kurabilir ve ekibimizden yönetim talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, kazayı bildirmek ve olayı bildirmek için en yakın polisi veya jandarmayı arayın. Bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Eğer bir araba kiralamanız gerekiyorsa, gerekli belgeleri hazırlamanız gerektiğinde ve bulunduğunuz yere bağlı olarak 24 saat içinde size sağlanacaktır.

Kiraladığım Araç Arıza Yapması Durumunda Ne Yapmalıyım ?

Arıza durumunda araba kiralıyorsanız, 7 gün 24 saat için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Sahibinin el kitabı bulunduğunuz yeri tanımladıktan sonra, Gaziantep’in merkezine ve merkeze yakın bir yerde, desteği değiştirerek veya aracı inkar ederek yetkili bir servis yönlendirilecektir. Şehir dışındaki uzak noktalarda veya ofislerimizde arıza olması durumunda, arıza durumuna ve bulunduğunuz yere bağlı olarak en geç 24 saat içinde yedek araçlara destek sağlıyoruz.

Kiralık Aracımın Ödemesini Nasıl Yapabilirim ?

Kurumsal müşterilerimiz, kiraya vermeden önce, havale / eft yöntemini kullanarak, Gaziantep’teki bir araba kiralama şirketinden kiralık bir araba için ödeme yapabilirler. Bireysel leasing, kredi kartları veya yurt dışında konuklardan nakit ödeme yapılabilir. Kiralama sırasında yanınızda bir uçuş kartı alın.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN