Gaziantep de Araç Kiralama Fiyatları

Günümüz ekonomik şartları göz önüne alındığı zaman dünyanın belli bölgelerinden gelen turist sayısının azalması ve ülkeye giren döviz miktarının düşmesiyle beraber günlük yaşamda ihtiyaç duyduğumuz kullanımlarımız ve firmaların sürekli olarak iş yapmak zorunda olduğu kollar bir hayli zor duruma düşmüş bir vaziyette. Gaziantep de mevcut konumu gereği ekonomik bir öneme sahip olduğu için  filolarında kiralık araç bulunduran firmaların bu ekonomik dalagalanma dan etkilenmemesi olası bir durum değil.

Eğer Araç kiralama konusunda hususi bir araç istiyorsanız günlük olarak  120 ile 400 lira arası bir bütçe ayırmanız gerekmekte tabi bu fiyat çerçevesi dahilinde KDV,Sigorta,Kasko gibi önemli mevduatlar da bulunmakta tercih ettiğiniz binek aracın marka, model yılı ve motor gücü ayırmanız gereken bütçenin artması veya azalması anlamına geliyor. Bunun yanında eğer yakıt tüketimi açısından tasarruflu bir araç tercih ederseniz araç kiralama fiyatlarında kullanmış olduğunuz paranın iki katı miktarını benzine harcamaktan kurtulmuş olursunuz.

Gaziantep de araç kiralarken kiraladığınız aracı şirketinizin filosunda kullanmak üzere ticari olarak seçerseniz normal binek araçlara harcadığınız miktarın bir tutam fazlasını harcamanız gerekiyor fiyatlar ise günlük olarak 240 ile 450 arası değişkenlik gösterebiliyor fakat şirketinizin filosunda kullanmak üzere bir Araç kiralama firması ile anlaşma sağlarsanız normal müşteri fiyat bazından daha düşük oranlarla aracınızı kiralayabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz araçların marka değerleri model yılları ve hatta renk seçeneklerinin fiyat tarifesinde değişiklik gösterebileceğini unutmamalısınız kiraladığınız aracın dizel mi mazotlu mu benzinli veya LPG li olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz fakat bu seçeneklerin araç performansını etkilediğini de unutmayarak tabi ki. Marka takıntınız yoksa veya çok kalabalık bir aile değilseniz küçük araçlar her zaman daha kullanışlı olacaktır hem yakıt açısından hem de park açısından sizlere büyük bir avantaj sağlayabileceğini unutmamalısınız.

Gaziantepte Araç kiralarken unutulmaması gereken en önemli unsur Pazar araştırmasıdır eğer detaylı araştırma yapmadıysanız iki katına varan fiyatlar ödeyebilirsiniz bu yüzden araç kiralarken detaylı bir araştırmanın ekstra ücretlendirmelerin önüne geçebileceğini unutmayın.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN