Gaziantep’ de Araç Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Global dünyanın gereksinimleri arasında kendisine önemli bir yer bulan otomotiv sektörü kullanıcılar ve firmalar arasındaki kompakt iletişim sayesinde gün geçtikçe daha güçlü bir hal almakta hız kesmeden devam ediyor. Müşteri arz ve talepleri doğrultusunda yolunda emin adımlarla ilerleyen bu sektör satış yapmak dışında araç kiralama yolu ile de çok önemli bir kitleye ulaşmış durumda.   Araç satın almaya maddi durumu el vermeyen veya firması için yeterli filo gücüne sahip olmayan şirket sahipleri araç kiralama yöntemiyle memnun kalacakları bir işe imza atarak yeterli araç sayısına ulaşabilmekte.

Gaziantep ise gerek büyük sanayisi gerekse de kalabalık nüfusu ile bu firmaların ortak noktası haline gelmiş durumda bu ortak noktada buluşan irili ufaklı firmalar kendi iş güçlerini tedarik etmek ve filo açıklarını kapatmak için Araç kiralama konusuna dikkat etmektedirler. Hem kiraya verenin hem kiralayanın memnun araç kiralama sektöründe de işler bazen yolunda gitmeyebilir peki hem hususi olarak hem de firma olarak kiralama yaparken nelere dikkat etmeliyiz ?

Gaziantep de Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de diğer şehirlerde olduğu gibi sigortadır eğer gerekli işlemler yapılmaz veya eksik yapılırsa trafikte karşılaşma ihtimalinizin olduğu kaza ve basit gibi görünen bazı meseleler size yüksek ücret talepleri olarak geri dönebilir Araç kiralarken yapmış olduğunuz sigorta hususi olabilir  eğer hususi sigorta değilse bile firmanın yapmış olduğu sigorta seçeneklerinden yararlanabilirseniz büyük meblağlarda ödenecek ücretlerden kaçınmış olursunuz tabii birde ön inceleme var !

Eğer Araç kiralarken binek olarak kullanmadan ya da filonuza katmadan önce yeteri kadar incelemediyseniz kiraladığınız firma yetkilileri sizden kaynaklı olmayan hasar ve benzeri sorunları size mal etmeye çalışabilir ve karşılığında sizden ücret talep edebilir. Araç kiralarken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise aracı alırken incelemeniz gereken depo çizelgesidir eğer aracı full depo şeklinde teslim aldıysanız aynı şekilde teslim etmeniz istenecektir aracı kiralarken dikkat etmediğiniz takdirde sizden yakıt ücretini fazlasıyla isteyebileceklerini unutmayınız.

 

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN