Warning: session_start(): open(/var/cpanel/php/sessions/ea-php56/sess_0obi9h6c6lcrhdtd6jppejiig1, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /home/iremtur/domains/iremturrentacar.com/public_html/wp-content/plugins/wprotect-total-security/app/admin.php on line 353
Gaziantep Havaalanı Oto Kiralama « İremtur Rent A Car

Gaziantep Havaalanı Oto Kiralama

Gaziantep, tarihi İpek Yolu’na dayanarak şehri deneyimleyebilirsiniz. Bu mistik içinde seyahat etmenin en pratik yolu, bir araba kiralamak, taşımayı kolaylaştırmak ve şehirde dolaşmak için daha fazla zaman harcamaktır. Binlerce yıldır birçok uygarlığa ev sahipliği yapan Gaziantep’e yolculuğunuzu, en son otomobil modellerimizden bir araç kiralayarak başlatın. Doğal güzelliğini, yerel el sanatlarını, doğayı, zarafeti ve mutfağını keşfetmeyi dört gözle beklerken, bir araba kiralayarak Gaziantep’e kolayca seyahat edebilirsiniz. Gaziantep Havalimanı’na varır varmaz, Gaziantep İremtur Oto Kiralama araç kiralama ofisimize vardığınızda, şehir içtenliği ile karşılanacaksınız.

Güneydoğu bölgesindeki en yoğun nüfuslu şehirlerden biri olan Gaziantep, tarihi yapısı ve lezzetli mutfağı nedeniyle çok popüler oldu. Kebap ve taze antep fıstığı ile pişmiş özellikle baklava gibi çeşitli yemekler bulabilirsiniz. Köfte, ızgara et, salata, çorba, turşu, sebze yemeği, doldurulmuş et, et yemeği, yoğurt, hamur işi, patates kızartması, zeytinyağı, marmelat ve çok daha fazlası geleneksel kent mutfağının lezzetli yemekleri. Gaziantep’in yerel dili samimiyetine sahip olacak ve sizi cezbedecek. Geleneksel zanaat kentin bir başka kültürel zenginliktir. Bunların arasında; Gaziantep halıları, mücevherat ve değerli taş işleme, Davul ve Gaziantep zurna, özellikle aletçilik, gümüş işçiliği, örneğin el sanatları ticareti. Fırat Nehri’nin kıyısındaki taş evleriyle dikkat çeken Halfeti, huzurları sayesinde dünyada unvanını alan (sessiz şehir) 154 şehir arasında yerini aldı. Yeteneklerin babadan oğula geçtiği, eski Zeugma kenti, Antep ve Fırat Nehri’nin tarihi evleri olan tarihi Gaziantep Kalesi, Bakırlı Çarşısı’nı ziyaret etmeden dönmemenizi öneririz. Gaziantep’e gittiğinde, çeşitli şekilleriyle dikkat çeken bir mağara Kaleoğlu da var. Uluslararası terminalimizde kiraladığınız arabanızda tarihi ve zevkli turunuza başlayabilirsiniz.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN