Gaziantep Lüks Araç Kiralama Firması

Gaziantep Lüks Araç Kiralama Firması; Lüks Araç Kiralama Özen Gerektirir! içinde bulunduğumuz koşulların seyrine göre bazen günübirlik de olsa daha üst segment bir araç kullanma ihtiyacı hissedebiliriz. Bazen yurt dışından bir misafiri, önemli müşterilerimizi, özel davetlileri ya da dünya evine girecek bir çifti daha konforlu bir araçla taşımayı tercih edebiliriz. Bazen de çıkacağımız bir seyahati üst sınıf koşullarda geçirmek isteyebiliriz. İşte bu tür durumlarda lüks araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak gerek ekonomik yönden gerekse zaman kazanma açısından bize pek çok fayda sağlayacaktır. Gaziantep Lüks Araç Kiralarken nelere dikkat edilmeli? Her araç kiralama hizmetinde olduğu gibi lüks araç kiralama esnasında da dikkat edeceğimiz bazı hususlar vardır. Bunlar: Lüks araç kiralamak bir prestij meselesi olduğundan dolayı göz ardı edeceğimiz küçük detaylar bize kötü bir imaj olarak geri dönebilir. Bu nedenle aracın konforu ve donanımları hakkında önceden kiralama yapacağımız firmadan net bilgiler alın.

İmkanınız var ise mutlaka aracı kendiniz görün. Kaporta, tampon ya da kapılarında olabilecek küçük hasar ve çizikleri bu şekilde önceden fark edebilir, duruma göre farklı bir araca yönelebilirsiniz. Kiralama yapacağımız firmanın prestiji de çok önemli bir husustur. Firmadan mutlaka referanslarını talep edin. Eğer şoför ile birlikte bir kiralama yapacak iseniz, şoförün de deneyimlerini göz önünde bulundurmanızda fayda var. Firmanızdan sizinle çalışacak şoför hakkında bir özgeçmiş talep edebilirsiniz. Havaalanında karşılama, otel ya da bir noktadan alınma gibi detaylarda mutlaka bir saat önceden tekrar teyit alınmalıdır.

Kiralama şartları hakkında araştırma yapın! Orta sınıf araç kiralarken olduğu gibi lüks araç kiralarken de bazı firmalar sözleşmelerine çeşitli şartlar koyabilirler. Bu şartların hukuki düzene uygunluğunu kontrol edin. Gaziantep Lüks Araç Kiralama sürecinde kasko ve sigorta neleri kapsamaz? Her araçta olduğu gibi lüks araç kiralamada da alkol kullanımı yasaktır. Alkollü olarak araç kullanmanız her türlü sigorta kapsamı dışında kalmanıza sebebiyet verecektir. Bu durumda oluşabilecek tüm cezai işlemler sürücü olarak sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Ayrıca, kaza dışı cam ve ayna kırılmaları ile aracın kontratta yazılan kişiler haricinde kullanılması durumunda da tüm sigorta ve kaskolar kapsam dışı kalacaktır.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN