Gaziantep Yeni Model Araçlar

Gaziantep’teki son model ve bakımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Her zaman yanınızda olan İremtur araç kiralama şirketi müşteri memnuniyeti ilkesidir. Araçlarımız günlük olarak en az 24 saat ve 30 gün süreyle aylık olarak kiralanabilir.

Bir araba kiralamaya ek olarak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi aşağıdaki gibi satın alabilirsiniz. Ücretler ve detaylar ile rezervasyon merkezimizden şubelerimize ulaşabilirsiniz.

Çocuk koltuğu ve güçlendirici navigasyonu Adrese teslim Genç sürücü servisi Ek sürücü hizmetleri Kiraladığınız kişi yalnızca sözleşme ve teslim şeklindeki kişiler tarafından kullanılabilir. Sözleşmede belirtilen üçüncü şahıslar, aracı kullanmaları halinde oluşabilecek hasarlarda hasar teminatları geçerli olmamalıdır. Şubelerimizden araç kullanıcılarının sayısını artırmak için ek sürücü hizmetleri satın alabilirsiniz. Bir araç için, 1 ilave sürücüye kadar tanımlanabilir. Araç gruplarında belirtilen yaş ve sürüş koşullarında kira yapılabilir. Bu şartlar yerine getirilmezse, Indeki Young Driver paket servis paketini de kiralayabilir ve bu paketin bir parçası olarak kiralayabilirsiniz. Genç sürücüler için servis paketi ayrıca maksimum güvenlik hizmeti de içerir. Sürücü ve genç sürücü hizmetleri için ek ücretler rezervasyon merkezimizde ve şubelerimizde bulunabilir.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN