Gaziantep’te Gezi İçin Araç Kiralama

Yeni nesil araç seçeneklerine sahip filomuzda, hayalinizdeki araçları kiraya verilmektedir. Lüks ve üst segment özelliğine sahip pahalı araçları, araç kiralama seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Ful özelliklere sahip ve konforlu özellikleriyle yolculuk yorgunluğunu hissettirmeyen bu araçlar, 7/24 kiralanabilir.

 En Uygun Aracı Kiralamak Gerekir

Ailenizle gezecekseniz veya arkadaş grubu ile tatile çıkacaksanız, aile tipi veya toplu taşıma araçlarını tercih etmek yerinde olur. Kırsal bölgede araç kullanacaksanız altı yüksek araçların tercih edilmesi gerekir. Profesyonel özelliklere sahip araçlarımız kaskoludur ve servis imkanına sahiptir. Firmamız araçların muayenesini, vergisini ve sanayi bakımını düzenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu masraflardan şirketimiz sorumludur.

 Rent A Car Sözleşmesi

Kiralanan aracın emanet olduğu hiç bir zaman unutulmamalıdır. Bu sektörde en çok karşılaşılan sorun aracın kötü kullanılmasıdır. Sürücüden kaynaklanan ve sigorta dışı kalan zararlar kiralayandan tahsil edilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken işlem kiralama şartlarını en iyi şekilde incelemektir. Sözleşmeye aracı kullanacak kişilerin isimleri yazılmalıdır.

Ayrıca teslim tarihi, ücret, araç bilgileri ve kiralayan kişinin bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır. Sözleşme imzalandığı zaman araç kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz. Firma ve kiralayan kişi arasında bu kategoride sorunların çözümü için sözleşme en iyi seçenektir. Kiralama hizmetinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi için sözleşme kurallarının incelenmelidir. Sözleşmenin imzalanmasından sonra sözleşme geçerli hale gelmektedir.

 Sorunsuz Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmetleri kategorisinde sorun yaşamamak için yapılması gereken işlem sözleşme kurallarına uymaktır. Aracınızı sözleşmede adı geçmeyen kişilere vermeyin. Ayrıca aracı kendi aracınız gibi tertipli bir şekilde kullanın. Araçlarımız kaskoludur ancak firmamız kötü kullanılan araçları geri almaktadır. Kaza ve benzeri durumlarda araç takviyesi gerçekleştiriyoruz. Kiralama süresi bittiği zaman aracın teslim edilmiş olması gerekir. Süre geçtiği zaman ek ücret talep edilebilir.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN