Gaziantep’te Oto Kiralama Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

  • Firmaları Araştırın

Gaziantep’te araç kiralama yaparken fiyat karşılaştırması ve indirim fırsatlarını da araştırmak gerekmektedir. Bu sayede birden fazla araç kiralama şirketi ve bunlara bağlı olarak özel teklifle karşılaşarak kiralamayı çok daha uygun fiyatlara yapmak mümkündür. Bir firmaya gittiğinizde aklınızdaki tüm soruları ve fiyatlarla ilgili kampanyalarını sormak bu nedenle oldukça önemlidir. Gitmeden önce de iyi bir araştırma yapmak gerekiyor tabi ki. İremtur Gaziantep’te her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor.

  • Küçük Araçlar Tercih Edin

Gaziantep’te araç kiralarken küçük araçların fiyat avantajlar her firmada karşınıza çıkar. Özellikle internetten rezervasyon yaptığınızda küçük araç seçimi yaparak, firmaların küçük araca sahip olmadıkları durumlarda ise ücretsiz araç yükseltme seçeneğinden de yararlanma şansınız var. Bu araçlarında kullanma kolaylığının olması yanında park sorunuda büyük ölçüde azalmış oluyor. Ve bu araçların yakıt tüketimi de daha az. O yüzden bizim önerimiz küçük araçlar kiralamanız yönünde olacaktır. Kiralık araç erken iade edildiğinde herhangi bir ücret iadesi yapılmadığını bilin.

  • Sözleşmeye Dikkat Edin

Gaziantep’te araç kiralamak çok kolay olsa da bazen kafa karıştırıcı durumlar olabiliyor. Sürüş esnasında ya da teslim zamanı bir sorunla karşılaşmamak için yapılan anlaşmada tüm şartları, detayları incelemek önemli. Sözleşmeyi imzalamadan önce merak ettiğiniz her şeyi sormanız da hiçbir sakınca yok. Ancak eğer bu konuda tedirginlik hissediyorsanız, kiralamadan önce esasları araştırmalı gerekiyorsa bilen biriyle gitmeli ve güzel bir pazarlık yapmalısınız.

  • Kişi Sayınıza Uygun Araç Tercih Edin

Gideceğiniz yol kısa bile olsa, araca binecek her kişi için bir koltuk olduğundan ve yeterli bagaj alanı olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Kısa diye çıkılan bir yol, uzun saatler de sürebileceği için hiç kimsenin zorda kalmasına gerek yok. Yeri gelmişken, firma ile yaptığınız anlaşmada araçta bulunacak herkesin bir listesinin de bulunmasına dikkat etmeniz faydanıza olacaktır. Bir çok ülkede araçtaki koltuk sayısından fazla kişinin araca bindirilmesinin yasak olduğunu aklınızda bulundurun.

  • Yakıt Durumunu Kontrol Edin

Tam dolu bir şekilde teslim aldığınız aracı geri teslim ederken yine aynı şekilde tam dolu bir vaziyette teslim etmeniz gerekiyor. Gaziantep’te çoğunlukla tam dolu vaziyette araçlar teslim edilir. Yakıt göstergesi hangi çizgideyse başlangıçta buna dikkat edin ve araç tesliminde aynı çizgiye kadar yakıt doldurarak iade edin. Bunun da ücretinin sizden alındığını unutmayın. Eğer fazla yakıtla dönerseniz de bunun ücreti size ödenmez.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN