Gaziantep’te Toplu Araç Kiralama

Ekonomi dünyası ve sosyal hayat günümüzde çok hızlandı. Pratik çözüm seçenekleri her zaman için tercih edilmektedir. Uçakla seyahate gittiğiniz zaman, gittiğiniz şehirde gönlünüzce gezmek istiyorsanız kiralık araç seçeneklerini tercih etmelisiniz. Süresi kısıtlı olan tatil günlerinizde, doyasıya gezmek için lüks araç kiralamak pratik bir çözümdür.

Araç kiralama hizmetleri, zamanı kısıtlı olan tatillerde ve iş seyahatlerinde zaman kazandıran konforlu bir seçenektir. Deneyimli eleman kadrosu ile çözüm üreten firmalar, her araç için farklı kiralama seçenekleri sunuyor. Marka ve model özelliğinin yanı sıra lüks özellikler de fiyatı etkiliyor. Şirket bazında toplu araç kiralama seçenekleri, etkili çözüm sunuyor. Bu kiralama işleminde araçları kullanacak personelin isimleri sözleşmeye ekleniyor. Günlük ve aylık kategoriye göre toplu araç kiralama seçenekleri daha düşük fiyatlıdır.

 İstediğiniz Aracı Kiralayabilirsiniz

Güncel, etkili ve pratik özellikleriyle araç kiralama sektörü, istediğiniz aracı adresinize ulaştırıyor. Firma olarak, filomuzda lüks araçlar bulunuyor. Yol yorgunluğunu hissettirmeyen ve klimalı özellikleriyle tatil keyfi sunan araçları kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Şahıs kategorisinde veya şirket bazında kiralama seçenekleri, farklıdır.

Şirket kategorisinde araçları, sadece sözleşmede belirtilen amaç için kullanılabilir. Kullanım amacı dışında araçların kullanılması durumunda sözleşme geçerliliğini yitirir. Sözleşme, iki taraf arasında çıkabilecek sorunları önceden çözüme kavuşturmaktadır. Araçlar teslim edilirken ücret tahsili ve sözleşme imzalama işlemi gerçekleştirilir. İmza aşamasından sonra araç resmen kiralanmış demektir.

 Sözleşmeli Kiralama Seçenekleri Pratik Çözüm Sunuyor

Otomobil kiralama hizmetinde sözleşmeli kiralama seçenekleri istediğiniz kaliteli çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor. Kiraladığınız aracı, sözleşmede adı geçen kişilerden başkası kullanamaz. Aracı ticari amaçla kullanmak veya kanunsuz işlerde kullanmak, sözleşmenin feshedilmesine neden olur. Kaskolu ve servis imkanına sahip araçlar, zamanında teslim edilmelidir. Zamanında teslim edilmeyen araçlar için firma ek ücret talep edebilir.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN