Havalimanı Araç Kiralama

Gaziantep seyahatlerinizde sizi karşılayacak olan havaalanı şehrin 20 km güneydoğusunda yer alan ve Oğuzeli ilçe sınırları içerisinde bulunan Gaziantep Oğuzeli Havaalanıdır. İremtur Rent A Car’ın sunduğu son derece uygun araç kiralama olanaklarını değerlendirerek Gaziantep ve çevresini hakkettiği gibi tanıyabilirsiniz. Gaziantep Havaalanı için Adana, Hatay ve Şanlıurfa’nın ortasında diyebiliriz ve konumu itibariyle kiraladığınız araç ile doğunun en gözde şehri olan Gaziantep ve yakın çevresi dışında bu şehirleri de ziyaret etme olanağı sunmakta.

Gaziantep önemli bir turizm merkezi olarak dikkat çekmekte ve yakın çevresinde, birkaç saatlik araba yolculuğu ile görülecek son derece cazip noktalar barındırmaktadır.

Yesemek

Oldukça önemli bir Açıkhava heykel atölyesine sahip olan Yesemek, yaklaşık 100 km mesafede, İslahiye ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Tahta Köprü Barajı ve Açıkhava Müzesi ile muhteşem bir tarih ve doğa ziyafeti sunan bölgeye D410 ve Gaziantep Kilis Yolu üzerinden 2 saate yakın araba yolculuğu ile ulaşmak mümkün.

Dülükbaba

Gaziantep şehir merkezine yaklaşık 8 km mesafede bulunan Dülükbaba Ormanlık bölgesi, aileniz veya arkadaşlarınızla son derece güzel vakit geçirebileceğiniz, doğa yürüyüşleri ve kamp yapmak için birebir, günübirlik de ziyaret edebileceğiniz, doğanın kucağında bir bölge. Havaalanından Gaziantep Çevre Yolu ve O-54 üzerinden arabayla yaklaşık yarım saatte ulaşabilirsiniz.

Halfeti

Saklı Cennet olarak da bilinen ve büyük bölümü Fırat Nehri`nin suları altında kalan taş mimarisiyle yapılmış evleri, camileri ve doğal güzelliğiyle dikkat çeken Halfeti ilçesi ise Şanlıurfa Halfeti Yolu ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu ile üzerinden 1,5 saatlik bir araba yolculuğu ile yaklaşık 100 km mesafede bulunmakta.

Rumkale

Yavuzeli İlçesi sınırları içerisinde, Fırat Nehri`yle Merziman Çayı’nın birleştiği noktada bulunan Rumkale, muhteşem doğası, huzur veren su sesi ve yeşilliğiyle görülmeyi hakeden bir başka bölge ve Gaziantep Adıyaman Yolu üzerinden 1,5 saatlik bir araba yolculuğü ile ulaşabileceğiniz mesafede bulunmakta.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN