Uygun Fiyat Araç Kiralama

Uygun Fiyat Araç Kiralama günümüz dünyasında zaman’ dan tasarruf etmek olası şartlar sağlandığı zaman büyük bir kazanç anlamına geliyor. Zamanın bu kadar değerli olduğu bir dünyada ulaşımı kolaylaştıran her şey ekstra kazanç için önemli bir adım ve bu ulaşım kaynaklarının neredeyse büyük bir çoğunluğunu oluşturan otomotiv sektörü adeta bir süper kahraman görevi yapmakta. Ve tabi ki işin birde ticari boyutu var! Ulaşım kaynağına ihtiyaç duyan firmalar,  yerli ve yabancı turistler ve günlük yaşantısında imkanı olan herkes araç kiralama sektörü aracılığıyla günlük, haftalık ve aylık olarak ihtiyaç duydukları marka model ve motor gücü seçeneğiyle araç kiralayabiliyorlar. Öyle ki zamandan tasarruf etmek ve konfor bulmak için başvurulan firmalar gerekli önlemler alınmadığı zaman başımıza büyük dertler açabilir. İşte Uygun Fiyat Araç Kiralarken dikkat etmemiz gereken 7 madde.

1: Firma Araştırması: Gerek internet üzerinden gerek somut bir şekilde firmalarla iletişime geçip onlardan teklif ve avantajları öğrenebilir size uygun olan firmayla çalışabilirsiniz.

2: Küçük araç kiralamaya özen göstermek: Eğer kurumsal bir firma veya yük taşımanızı gerektirecek bir durum yoksa elinizden  geldiğince küçük araç tercih edin sonuçta yakıt maliyeti önemli bir unsur.

3: Yakıt durumu: Aracı kiralarken incelemeniz gereken diğer unsur yakıt göstergesi eğer aracı teslim alırken gördüğünüz yakıt çizelgesinin eksisinde bir şekilde teslim ederseniz bu ücretin sizden alınacağını unutmayın.

4: Sigorta: Kiralayacağınız aracın sigortalanması konusunu titizlikle takip etmeniz gerekiyor aksi takdirde trafiğe çıktığınız zaman oluşacak bir kaza veya olayda sigortasız araç kullanmanızdan dolayı ücretlerin sizden talep edileceğini unutmamalısınız.

5: Sözleşmeye dikkat etmek: Kiralama işlemi kolay gözükse de belli başlı sorunları beraberinde getirebiliyor bu yüzden kiralama aşamasında yaptığınız sözleşme sizin araç kullanırken yaşadığınız sorunlara karşı bir duvar görevi görüyor ve sizi olası masraflardan koruyor.

6: Sadakat programı: Eğer sürekli çalıştığınız ve memnun kaldığınız kiralama firmaları var ise sadakat programı sayesinde bazı avantajlara sahip olabiliyorsunuz ücretsiz model yükseltme, daha düşük fiyatla araç kiralama ve ücretsiz ek gün kullanım gibi. Bu özellikler firmadan firmaya değişiklik gösterebilir.

7: Hasar tespiti: Aracınızı firmaya teslim ederken haklı olarak firma sizin araca hasar verip vermediğinizi ölçmek için araç üzerinde incelemeler yapacaktır eğer aracı kiralarken incelemediyseniz sizden kaynaklı olmayan hasarlar için ücret talep edilebilir bu yüzden araç ilk kiralanırken detaylı bir inceleme yapmanız gerekmektedir.

Dünyanın neresine gidilirse gitsin araç kiralama şartları benzerlik gösterebiliyor ön inceleme, sözleşme ve sadakat programları gibi hususlar Uygun Fiyat Araç Kiralama da büyük kolaylıklar sağlayabiliyor.

HEMEN ŞİMDİ ARA

HEMEN ARAYIN UYGUN FİYATA ARAÇ KİRALAYIN